Програми заохочення читання у Польщі

22 травня 2012 року у Національній парламентській бібліотеці України проходила УІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу». Тема 2012 року: Бібліотека, видавці та підтримка читання у глобальному інформаційному суспільстві».

Анна Полюс , заступник директора Воєводської публічної бібліотеки ім. Ц. Норвіда у м. Зелена Гура (Польща) виступила з доповіддю-презентацією – «Досвід програм заохочення читання у Воєводській міській публічній бібліотеці» , яка зацікавила учасників конференції.

Незаангажованість форм роботи, особлива увага до найменших відвідувачів, які безперечно стануть читачами публічної бібліотеки , індивідуалізація послуг (заходи для мам . для тат, людей як похилого так і середнього віку), викликали щире захоплення. Привернула увагу і організація бібліотечного простору, оформлення дитячої зони, яскраве обладнання, наявність медіатеки тощо. Варто звернути увагу і на вміння представити все різнобарв’я власної діяльності, адже кожна фотографія ілюструє саме форму роботи бібліотеки. Це дозволяє, навіть при відсутності українського перекладу , зрозуміти як має працювати сучасна публічна бібліотека.

Презентацію доповіді Анни Полюс за її люб’язною згодою ми і пропонуємо вашій увазі

3 Коментарі

Залишити коментар