МЕРЕЖА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БІБЛІОТЕК УКРАЇНИ, ЩО ОБСЛУГОВУЮТЬ ЮНАЦТВО

Результат пошуку зображень за запитом "МЕРЕЖА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БІБЛІОТЕК УКРАЇНИ, ЩО ОБСЛУГОВУЮТЬ ЮНАЦТВО"

Мережа бібліотек України, що обслуговують юнацтво та молодь, нараховує 18 обласних бібліотек для юнацтва, 3 обласні бібліотеки для молоді (Дніпропетровська ім. М. Свєтлова, Тернопільська, Рівненська), Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва, 47 бібліотек-філій, 15577 юнацьких відділів, абонементів, кафедр, груп.

Цифровий ландшафт 2015

Методичним, консультаційним, координаційним, аналітичним центром є Державна бібліотеки України для юнацтва.
Фахівці бібліотек для юнацтва та молоді обслуговують 3 млн. молодих користувачів, яким щорічно видають більше 10 млн. документів.
В ОБЮ та ОБМ зберігається більше 3 млн. одиниць книг, періодичних видань, аудіовізуальних матеріалів, електронних документів.
Користувачі обласних бібліотек мають можливість користуватися безкоштовно 25 Інтернет-центрами, біля 45 бібліотечними електронними базами даних, понад 200 методико-бібліографічними матеріалами.
Молоді люди можуть бути учасниками чисельних заходів, комплексних програм, брати участь у соціологічних дослідженнях, опитуваннях, роботі клубів за інтересами та любительських об’єднаннях тощо.
Спеціалісти бібліотек для юнацтва щорічно мають змогу підвищувати свій фаховий рівень на форумах, конференціях, семінарах, практикумах, у майстер-класах, школах керівника, школах професійної майстерності, на засіданнях круглих столів, проблемних навчаннях та ін.

Коментарів немає

Залишити коментар