Тиждень дитячої та юнацької книги

З метою формування в учнів бережного ставлення до книг, підвищення читацької культури підростаючого покоління, вдумливого читання та любові до художнього слова, відповідальності за правильне й раціональне використання книг, виявлення кращих читачів, розвитку творчого потенціалу дитини з 26 березня по 30 березня 2018 року в Маморницькому Вама НВК проходив Тиждень дитячої та юнацької книги.   Протягом тижня  проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів, у яких учні показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Оформлено книжкові виставки та куточки, організовано рейди-перевірки збереження підручників «Підручнику довге життя».

Активом бібліотеки була проведена інформаційна година «Книга – джерело знань» та оформлено книжкову виставку «Книга казкова – країна книжкова».

Для учнів 1-2 класів було проведено вікторину «Вгадай казкового героя», де учні змагалися за кращого знавця казок.

Учні 5-7 класів здійснили захоплюючу подорож у минуле. Діти познайомилися з історією виникнення книги, порівняли сучасну книгу із старовинною, довідалися про професії, які потрібні для створення сучасних книг. На бібліотечному уроці школярі відгадували загадки та відповідали на цікаві запитання, переглянули відеофільм «Історія виникнення книги» був проведений конкурс під девізом «Сartea este un ospăț al gândurilor,  la care oricine este poftit».

Протягом тижня проходила акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Для учнів 1-5 класів було проведено такі конкурси:

Конкурс малюнків на тему «Я малюю казку».

Конкурс на кращу закладку.

Конкурс «Моя улюблена міні-книжечка».

У конкурсі на кращу закладку найактивнішу  участь взяли учні 5- класу, у конкурсі на кращий малюнок – учні 2–го та 4-го класів, «Моя улюблена  міні-книжечка» – учні 3-го  та 6-го класів. Ці класи були нагороджені грамотами.

Підсумком тижня було оформлення виставки всіх конкурсних робіт.

Тиждень дитячої та юнацької книги був насиченим, змістовним та цікавим. Усі заходи, які були проведені сприяли активізації творчої діяльності дітей, любові і поваги до книг.

 

Коментарів немає

Залишити коментар